Venetiansk skola Stilleben med blommor, ett par

856228

VENETIANSK SKOLA (1700-tal): Stilleben med blommor, ett par, olja på duk, vardera 68,5 x 54,5 cm

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (14 bud)
6872687
32 000
6872664
31 000
6872663
28 000
6871600
27 000
6870340
20 000

Slutpris SEK:
32 000
3 066 EUR, 3 600 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.