Maj Svanström rölakanmatta

855858

MAJ SVANSTRÖM, matta, rölakan, Klockargårdens Hemslöjd, stiliserad dekor i grönt, gråblått, rosa och gult, signerad MS, 205 x 135 cm

Smärre slitage

Mattor/Textilier, Design, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Maj Svanström rölakanmatta

Budhistorik (10 bud)
6873724
3 600
6873566
3 400
6873566
2 800
6872833
2 600
6855484
2 400

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.