Konst, modernt

855855

MIKE WALSH, Last disaster 7 (The Funeral of Andy Warhol), signerad och daterad -90, duk 220 x 182 cm

Konst, Nutida, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Konst, modernt

Budhistorik (5 bud)
6875070
10 000
6875066
8 000
6869480
5 400
6856148
5 200
6856016
1 400

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.