A Schultzberg

855754

ANSELM SCHULTZBERG (1862-1945): Vinterlandskap, signerad och daterad A. SCHULTZBERG 1892, olja på duk, 74x56,5 cm

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

A Schultzberg

Budhistorik (19 bud)
6857342
26 000
6876995
25 000
6857342
22 000
6876988
21 000
6857342
17 500

Slutpris SEK:
26 000
2 491 EUR, 2 925 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.