Anton Genberg, Fjällandskap

Föregående | Översikt | Nästa

855752

ANTON GENBERG (1862-1939): Fjällandskap, signerad och daterad A Genberg 1913, olja på duk, 82x116 cm

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

855752 - Anton Genberg, Fjällandskap
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Anton Genberg, Fjällandskap

Budhistorik (3 bud)

6855869
12 000
6853281
4 600
6852216

1 dag kvar
Avslutas 2021-02-28
19:46   (20:46 )
AKTUELLT BUD SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.