Andy Warhol serigrafi

Föregående | Översikt | Nästa

855593

ANDY WARHOL (USA, 1928-1987), efter: "Mao", färgserigrafi, bladet enligt uppgift stämplat a tergo "Fill in your own signature" "Published by Sunday B. Morning", ca 91x91 cm
Skador: Ej examinerad ur ramen

Konst, Grafik, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

855593 - Andy Warhol serigrafi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Andy Warhol serigrafi

Budhistorik (2 bud)

6858146
2021-02-24 20:50:34
650
6850923
2021-02-23 11:39:40
500

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
17:40   (18:40 )
AKTUELLT BUD SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.