Buddha trä

855224

BUDDHA, bemålat och guldlackat trä, Sydostasien, höjd 59 cm

Slitage, skador, färgförluster

Orientaliskt, Konsthantverk, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Buddha trä

Budhistorik (51 bud)
6873844
42 000
6873809
40 000
6873843
40 000
6873809
39 000
6873824
38 000

Slutpris SEK:
42 000
4 024 EUR, 4 725 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.