Väggrelief efter Thorvaldsen

853108

VÄGGRELIEF, gips, 1800-talets slut, efter Thorvaldsens "Natten", försilvrad med ram målad i svart, diameter
38 cm

Smärre nagg

Diverse, Samlarobjekt, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Väggrelief efter Thorvaldsen

Budhistorik (6 bud)
6873760
2 400
6868823
6873756
6868823
6854323

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.