Michel-Francois Dandré-Bardon hans efterföljare

852509

MICHEL-FRANCOIS DANDRÉ-BARTON, hans efterföljare, fransk skola, omkring 1730, Isak välsignar Jacob, olja på duk, 61 x 77 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Färgbortfall, krackelyrer

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
6873278
3 800
6873274
3 200
6856403
6851511
6850354

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.