Bert-Håge Häverö litografi

852279

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Norrtelje, signerad och daterad Bert Håge Häverö, numrerad 175/360, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm

Rum 1

Bert-Håge Häverö litografi

Budhistorik (19 bud)
6787538
6788280
1 400
6787538
1 300
6788279
6787538
950

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.