Miniatyrer Gunnar Nylund, Rörstrand

Föregående | Översikt | Nästa

851501

GUNNAR NYLUND, miniatyrer 6 st, Rörstrand 1950-60-tal, unika, olika former och glasyrer i blått, brunt och grått, signerade R SWEDEN G.N. och olika unikatbeteckningar, höjd 4,5-7,5 cm

Keramik/Porslin, Design, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

851501 - Miniatyrer Gunnar Nylund, Rörstrand
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6855806
2 400
6854979
6854978
6853578
1 400
6849800
1 300

3 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
11:27   (12:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.