Vas Gunnar Nylund Rörstrand

Föregående | Översikt | Nästa

851480

GUNNAR NYLUND, vas, Rörstrand 1940-tal, stengods, harpälsglasyr i bruna nyanser, signerad R SWEDEN G.N., höjd 31,5 cm

Fotklacken med obetydlig tillverkningsdefekt

Keramik/Porslin, Design, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

851480 - Vas Gunnar Nylund Rörstrand
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Vas Gunnar Nylund Rörstrand

Budhistorik (1 bud)

6849781
2021-02-23 08:16:00

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
15:16   (16:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.