Soffbord

Föregående | Översikt | Nästa

851382

SOFFBORD, troligen Sverige 1950-tal, underrede av betsad bok, skiva av jakaranda med inläggningar i tenn med geometrisk dekor, höjd 55, 108 x 53 cm

obetydligt slitage

Ändringar/tillägg
ciresintyg medföljer

Möbler, Soffbord, sidobord

Nybrogatan 32, Stockholm

851382 - Soffbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffbord

Budhistorik (1 bud)

6863731
2021-02-25 23:10:17

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
15:23   (16:23 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.