Byrå Sverige 1930-tal

851380

BYRÅ , Sverige 1930-tal, funkis, björk, tre lådor med handtag av vitmetall, höjd 67, 105 x 45 cm

smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer, Lilla Kvalitén, Design

Nybrogatan 32, Stockholm

Byrå Sverige 1930-tal

Budhistorik (15 bud)
6875115
5 200
6875086
5 000
6871866
4 800
6875083
4 600
6871866
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.