Taklampor, fönsterlampor, ett par

851132

TAKLAMPOR/FÖNSTERLAMPOR, ett par, 1960-tal, stomme av mässing med räfflade rundstavar av klarglas, höjd med kedja/sladd 42 och 71 cm (den kortare går att göra längre)

Mässingen med avvikande nyans, den ena har sladd istället för kedja, smärre bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor, Design, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
6878518
2 400
6874429
6873122
6858597
6853873

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.