Mulberry

861054

MULBERRY, väska "Small Heritage Leather Messenger Bag" samt mobilfodral, väskan i brunt läder med reglerbar axelrem samt detaljer i vitmetall, en utanpå liggande blixlåsförsedd ficka, stängs med magnetlås, invändigt märkt Mulberry, längd 32, bredd 9, höjd 22 cm, dustbag medföljer, mobilfodral i brunt läder med två kortfack samt präglad logotyp märkt Mulberry ENGLAND, längd 8,5 samt höjd 15 cm (ca bredd invändigt 7 cm).

Bruksslitage på hörn samt några repor.

Vintage Fashion

Geijersgatan 14, Göteborg

Mulberry

Budhistorik (12 bud)
6704272
6704206
2 800
6703183
6702935
6702265
1 800

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.