Ulf sjöstedt

861049

ULF SJÖSTEDT (1935-2009); portfolio med fotografier, signerade, daterade -76 och numrerade 11/30, "Ett hjul en gång", "Tillbommat", "Lagad", "Tecken" samt "Låst", 40x30 cm.

Smärre slitage.

Fotografi

Geijersgatan 14, Göteborg

Ulf sjöstedt

Budhistorik

2021-01-10 kl 19:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.