Henrik Allert

861048

HENRIK ALLERT (född 1937); katalog, tryckt 1991 med två grafiska blad, monogramsignerad i trycket (storlek 31x23,5 cm).

Smärre slitage.

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Geijersgatan 14, Göteborg

Henrik Allert

Budhistorik (13 bud)
6684424
850
6684423
6684421
750
6684397
700
6684420
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.