Viggo Pedersen oljemålning

861047

VIGGO PEDERSEN (1854-1926): Landskap mot vatten, signerad, olja på duk 50x70 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Viggo Pedersen oljemålning

Budhistorik (8 bud)
6674819
6674116
3 800
6668026
3 600
6664705
6663967
450

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.