Bruno Mathsson soffbord

861043

BRUNO MATHSSON, soffbord, Mathsson International, Värnamo, kopplat underrede av skiktlimmad bok, med rund skiva i bokfaner, diameter 120 cm, höjd 52 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Bruno Mathsson soffbord

Budhistorik (10 bud)
6684542
6684541
1 900
6684527
1 800
6684522
6684518
1 300

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.