Taklampa sent 1900-tal

861042

TAKLAMPA, sent 1900-tal, mässingsfärgad metall, invändigt vitlackerad, diameter 44 cm, höjd ca 30 cm.

Bruksslitage, repor, ej funktionstestad.

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Taklampa sent 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

6676975
6676968

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.