Björn Lindroth färglitografier

861026

BJÖRN LINDROTH (1931-1999):"Sofia Linnea, signerad samt numrerad 175/250, färglitografi, ca 52x38 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Grafik, Nautica/Technica

Fack 58

Budhistorik (8 bud)
6675949
650
6675947
600
6674073
550
6672184
500
6667346
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.