Carl Einar Borgström Ystad Metall

861024

CARL EINAR BORGSTRÖM (CEB), Ystad Metall, 1930-tal, bakelit och tenn, höjd 21 cm, diameter 10 cm

Bruksskick

Metall, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (10 bud)
6674914
1 700
6674648
1 600
6674648
6674355
1 400
6674355

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.