Grafiska blad

861014

GRAFISKA BLAD, 2 st, "Aden in Arabia" och "Ostende", troligen 1600-tal respektive 1800-tal, bildmått 8x13 samt 15x19 cm

Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo

MIndre bläckskrift och smärre fläckar på "Aden i Arabia", ej examinerade ur ramar

Geijersgatan 14, Göteborg

Grafiska blad

Budhistorik (1 bud)

6674010
2021-01-06 12:44:55

2021-01-06 kl 16:55
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.