Maj Arnell oljemålning

861012

MAJ ARNELL (1919-2005): "Stilleben med rosor", olja på duk, signerad MA, á tergo daterad -84, 62 x 68 mc.

Framstår i gott skick.

Geijersgatan 14, Göteborg

Maj Arnell oljemålning

Budhistorik (13 bud)
6674077
4 200
6673982
6673140
3 800
6672675
3 600
6672674

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.