Skrivbord engelsk sil

861003

SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, fanerat med idegran, skiva delvis klädd med skinn, längd 152, bredd 92, höjd 78 cm

Märken, skrivbordsskiva med fläckar, bruksslitage.

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Skrivbord  engelsk sil

Budhistorik (12 bud)
6669605
6673113
6669605
2 800
6673112
2 600
6669605
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.