Arthur Percy teservis

860975

ARTHUR PERCY, teservis, 26 dlr, porslin, Gefle, blå glasyr med vita prickar, 12 koppar med fat, 12 assietter, tekanna samt kanna med lock

Något bruksslitage, tekannan med avlagringar inuti, en asietter med kantnagg.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Arthur Percy teservis

Budhistorik (2 bud)

6686653
500
6686652

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.