Dekorelement

860943

DEKORELEMENT, 1 par, s.k takryttare, glaserat lergods, 1900-talets andra hälft, höjd 19 cm

Krackelyr, visst glasyrbortfall, spår av sand

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Dekorelement

Budhistorik (4 bud)

6679877
450
6679826
6675819
6668386

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.