Bokstöd

860939

BOKSTÖD, 1 par, 1900-talets andra hälft, målad konstmassa, mått 14x9x17 cm vardera

Bruksskick

Diverse, Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Bokstöd

Budhistorik (11 bud)
6680492
900
6672964
850
6679597
6672964
750
6679595
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.