Figuringrupp

860938

FIGURINGRUPP, Egypten, 1900-talets andra hälft, konstmassa, mått 7x7x15 cm

Flisor / smärre nagg

Etnografica

Geijersgatan 14, Göteborg

Figuringrupp

Budhistorik

2021-01-09 kl 13:26
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.