Buffé art deco

860931

BUFFÉ, 1930-tal, art deco, fanérad i flambjörk, dörrar med intarsiadekor, bakomliggande hyllplan samt lådor, höjd ca 72, 143,5x48 cm, nyckel finns

Bruksslitage, fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 10

Buffé  art deco

Budhistorik (14 bud)
6680607
1 900
6680243
1 800
6680166
1 700
6680242
1 600
6680166

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.