Lennart Werner oljemålning

860930

LENNART WERNER, (1931-2000); Komposition med blommor, monogramsignerad och daterad -93, olja på pannå, ca 163x51 cm

Ytskador

Rum 17

Lennart Werner oljemålning

Budhistorik (5 bud)
6681009
6681006
6681005
750
6681003
600
6681001

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.