Lars Falk olja på duk

860916

LARS FALK (1922-2018); olja på duk, landskapsmotiv, signerad, ca 68x50 cm.

Fack 61

Lars Falk olja på duk

Budhistorik (1 bud)

6678302
2021-01-08 14:33:20

2021-01-08 kl 18:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.