Wilhelm Wik färglitografi

860905

WILHELM WIK (1897-1987): Komposition, signerad Wilhelm Wik, numrerad 46/260, färglitografi, bladmått ca 46x37 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 59

Wilhelm Wik färglitografi

Budhistorik (19 bud)
6678456
6678454
6678452
6678449
950
6678448
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.