Blandade böcker

860900

BLANDADE BÖCKER, 22 st, 1800- och 1900-tal, svensk text, bla Bates, H. W., "Resor i Brasilien...", Payer; Julius,öfversättning och bearbetning Th. M. Fries, "Upptäcktsresor i Norra Polarhavet", med illustrationer och 3 kartor

Slitage, fläckar, blyerts- och bläckskrift, ej fullt genomgångna

Böcker/Kartor, Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Blandade böcker

Budhistorik (10 bud)
6752853
850
6756726
850
6752853
600
6747004
550
6735328
500

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.