Servisdelar "Koka Blå" samt Forma"

860898

SERVISDELAR, "Koka Blå" design Hertha Bengtsson och "Forma" design Olle Alberius, 6 tekoppar samt 3 underfat av Forma , resterande delar "Koka Blå" bestående av 2 underfat av 7 djupa tallrikar, 6 assietter samt 8 mattallrikar.

Bruksslitage. En assiette samt en mattallrik med nagg.

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser

Geijersgatan 14, Göteborg

Servisdelar

Budhistorik (1 bud)

6693324
2021-01-13 11:16:37

2021-01-15 kl 11:24
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.