Fåtölj 1900-talets mitt

860897

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 36 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 12

Fåtölj 1900-talets mitt

Budhistorik (3 bud)

6675120
6670727
6666366

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.