Sylvette Wikström akvarell

860862

SYLVETTE WIKSTRÖM, akvarell, signerad, bildmått ca 113x86 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 80

Sylvette Wikström akvarell

Budhistorik (15 bud)
6678219
6669102
950
6668025
900
6669101
900
6668025
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.