Orientmatta

860848

ORIENTMATTA, Persisk, semiantik, ca 177 x 120 cm

Skador, slitage, fläckar

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Orientmatta

Budhistorik (7 bud)
6682369
6673396
750
6673396
500
6675550
450
6673396

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.