Carl Duxa

860808

CARL DUXA (1871-1937): interiörscen, olja på duk, signerad, bildmått 55x68 cm

Retusch i övre hörn

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Carl Duxa

Budhistorik (1 bud)

6685047
2021-01-10 18:45:58

2021-01-11 kl 11:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.