MARION BELIN

860806

MARION BELIN (född 1933):vinterbild, signerad samt numrerad 135/360, handkolorerad färglitografi, ca 65x50 cm

Ej examinerad ur ram

MARION BELIN

Budhistorik (17 bud)
6673676
2 400
6673651
6673220
6673650
6673220
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.