Lena Linderholm färglitografi

860758

LENA A LINDERHOLM (född 1947): färglitografi, stilleben med frukt, signerad Lena A Linderholm 185/225, bildmått ca 80x57 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 25

Lena Linderholm färglitografi

Budhistorik (21 bud)
6677717
1 600
6679115
6677717
1 400
6678878
1 300
6677717

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.