Hänge 18K

860756

HÄNGE, 18K, rödguld, otydliga svenska stämplar, baguetteslipad blå syntetisk sten, rosettformat krön, rörlig ögla, höjd ca 30 mm inkl ögla, vikt ca 4.8 g

Sten med små naggar.

Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Hänge 18K

Budhistorik (8 bud)
6685197
6685190
6673620
6678304
950
6673620
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.