Bengt Landin färglitografi

860746

BENGT LANDIN (född 1933): färglitografi, motiv med narr, signerad och daterad Bengt Landin 1973, 25/75, bildmått ca 87x60 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 24

Bengt Landin färglitografi

Budhistorik (8 bud)
6677753
650
6677746
600
6677745
550
6677726
500
6677687
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.