Allen Jones

860740

ALLEN JONES (född 1937): Self, 1965, signerad samt numrerad 79/225, serigrafi, ca 51x42 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Allen Jones

Budhistorik (3 bud)

6694009
6692208
500
6692207

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.