Judy Talacko

860727

JUDY TALACKO (född 1949); olja på duk, signerad och daterad 1979, "Gula rosor", bildmått 51x63 cm.

Framstår i gott skick

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Judy Talacko

Budhistorik (1 bud)

6685245
2021-01-10 19:30:27

2021-01-12 kl 12:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.