Willy Lundin oljemålning

860724

WILLY LUNDIN, olja på duk, "Ön", signerad W Lundin, ca 80x65 cm

Fack 51

Willy Lundin oljemålning

Budhistorik (7 bud)
6679219
550
6677122
500
6675603
450
6677121
450
6675603

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.