Willi Fischer

860716

WILLI FISCHER, skulptur, chamotterat stengods, 1900-talets fjärde kvartal, i form av igekott, längd ca 35 cm.

Lagningar, mindre nagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Willi Fischer

Budhistorik (19 bud)
6670868
1 400
6677087
1 300
6670868
6677084
6670868

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.