Smycken silver

860715

SMYCKEN, 5 dlr, silver, hängen och broscher, 1900/2000-tal, två hängen i from av klot, ett hänge tillverkad av del av gaffel, brosch i form av stiliserad fisk samt brosch med markasieter och pärlor, diameter 2- 2,5, höjd 7 samt längd 5 och 7 cm, vikt ca 50 g

Bruksslitage.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Smycken silver

Budhistorik

2021-01-07 kl 14:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.