Lisa Larsson "Amalia"

860710

LISA LARSSON, "Amalia", Gustavsberg, delvis glaserat stengods, signerad, etikettmärkt, höjd ca 17,5 cm

Smärre repor, mindre färgskav

Keramik/Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Lisa Larsson

Budhistorik (13 bud)
6669622
6668228
1 900
6668016
1 800
6667128
1 700
6666983
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.